Strandpaviljoens

Hierbij een overzicht van de strandpaviljoens in Nederland, zowel gelegen aan de Noordzee, als ook de zoetwater of stadsstranden onderverdeeld naar provincies en kustgemeenten.

Voor een overzicht van de naaktstranden zie : www.naaktstrandje.nl.

Voor een overzicht waar u een strandrolstoel kunt lenen: http://www.accessibletravelnl.com/images/beachwheelchairs.pdf

I Strandpaviljoens gelegen aan de Noordzee:

De  Wadden

1. Ameland:

Strandpaviljoen Sjoerd   www.sjoerd-ameland.nl;

Strandpaviljoen De Sunset  www.thesunset.nl

2. Terschelling:

Strandpaviljoen Zand Zee Bar  www.zandzeebar.nu;

Heartbreak Hotel   www.heartbreak-hotel.nl;

Strandpaviljoen De Branding www.strandpaviljoendebranding.nl;

3. Texel:

Strandpaviljoen Paal 9 www.paal9.nl;

Paal 12 www.paal12.nl;

Strandpaviljoen de Strandhut  paal 20 www.paal20.nl;

Strandpaviljoen Paal 28 www.paal28.nl;

Strandpaviljoen Paal Vijftien www.paalvijftien.nl;

Strandpaviljoen Paal 17 www.paal17.com;

Strandpaviljoen Kaap Noord   www.strandpaviljoenkaapnoord.nl;

Strandpaviljoen Paal 19     www.paal19.nl

4. Schiermonnikoog

Paviljoen Paal 3  www.paviljoenpaal3.nl

5. Vlieland.

Strandpaviljoe ‘t Badhuys  www.badhuys.com

 

Noord-Holland

1. Bergen:

Strandpaviljoen Zuid www.strandpaviljoenzuid.nl;

Strandpaviljoen De Jongens www.dejongensbergenaanzee.nl;

Strandpaviljoen Noord  www.strandpaviljoennoord.nl;

Blooming Beach www.blooming-hotels.com;

Hemingway’s     www.hemingwaysbeach.nl

2. Bloemendaal:

Bloomingdale Beach  www.bloomingdalebeach.com;

Beach Club Vroeger  www.beachclubvroeger.nl;

Parnassia aan Zee www.parnassia-aan-zee.nl;

Fuel Beachclub   www.beachclubfuel.nl;

Strandpaviljoen Woodstock 69 www.woodstock69.nl;

Strandpaviljoen Rapa Nui  www.rapanui.nl.

3.  Callantsoog:

De Stern www.de-stern.nl;

De Toko www.strandpaviljoendetoko.nl;

Strandpaviljoen Vos  www.strandpaviljoenvos.nl;

Woest  www.woest.nu;

De Strandtent www.destrandtent.nl.

4.  Castricum:

Zoomers  www.zoomers.nu;

Club Zand  www.clubzand.com;

De Deining www.deiningcastricum.nl;

Zeezicht    www.strandpaviljoenzeezicht.nl.

  1. Den Helder/Julianadorp:

Beachclub Citadel www.beachclubcitadel.nl;

Zee van Tijd  www.zeevantijd.com;

Paal 6 www.paal6.nl.

6.  Egmond:

Bad Egmond www.strandpaviljoenbadegmond.nl;

De Schelp www.strandpaviljoendeschelp.nl;

Strandpaviljoen Noordhoek  www.strandpaviljoennoordhoek.nl

De Uitkijk www.strandpaviljoendeuitkijk.nl;

Beachrestaurant het Zeepaardje www.zeepaardjeegmond.nl;

De Zilvermeeuw  www.strandpaviljoendezilvermeeuw.nl;

’t Zilverzand

  1. Heemskerk:

Strandpaviljoen De Vrijheit www.strandpaviljoendevrijheit.nl;

  1. IJmuiden:

Noordzee www.paviljoennoordzee.nl;

Springvloed  www.springvloed.og

Zuidpier   www.zuidpier.nl;

Paviljoen Beach Inn www.beachinn.nl;

Zilt aan Zee  www.ziltaanzee.nl;

Zeezicht  www.paviljoenzeezicht.nl

9. Grroote Keeten.

Klavertje Vier  www.grootekeeten.nll

10 Petten:

Zee en Zo www.strandpaviljoenzeeenzo.nl;

11  Schoorl:

Paal 29 www.paal29.nl;

Luctor et Emergo  www.luctoretemergo.nl;

Hargen aan Zee www.hargenaanzee.nl;

Strandpaviljoen Struin   www.struin.nu.S

12. Sint Maartenszee

Paviljoen Sint Maartenszee  www.strandpaviljoensintmaartenszee.nl

12.  Velsen Noord:

Aloha Beach   www.alohabeach.nl;

Timboektoe   www.timboektoe.org

13 .Wijk aan Zee

Het Strandhuis  www.het-strandhuis.nl;

Sun Sea Bar www.sunseabar.nl;

Beachclub Oost 3 www.beachcluboost3.nl;

‘t Gele Tentje  www.hetgeletentje.nl;

De KUSt www.spdekust.nl;

Sout  www.sout.nl;

Zomers aan Zee  www.zomersaanzee.eu.

Rijk aan Zee  www.rijkaanzee.nl

De Liefhebbers aan Zee

Warners

14.  Zandvoort:

Hippie Fish www.hippiefish.nl

Bad Zuid  www.badzuidzandvoort.nl;

21 Strand www.strand21.nl;

De Haven van Zandvoort www.dehavenvanzandvoort.nl;

Bruxelles aan Zee www.bruxellesaanzee.nl;

Havana aan Zee www.havana-zandvoort.nl;

Club Nautique www.clubnautique.nl;

Paviljoen Jeroen www.paviljoenjeroen.com;

Adam & Eva www.strandpaviljoenadameneva.nl;

Ons Strandpaviljoen 11 www.onspaviljoen.nl;

Far Out www.beachclubfarout.nl;

Ahoi 19  www.ahoi.nl;

George No. 5 www.georgzandvoort.nl;

Strandclub aan Zee 12  www.aanzee12.nl;

Buddha Beach  www.buddhabeach.nl;

Plazand  www.plazand.nl;

Sandy Hill www.sandyhill.nl;

Beach Club 10 www.beachclubtien.nl;

Mango’s Beach Bar  www.mangosbeachbar.nl;

Skyline 13 www.skyline13.nl;

Tent 6 www.tent6.nl;

Zout www.strandzout.nl;

Vooges www.vooges.nl;

Thalassa  www.thalassa18.nl;

Tijn Akersloot www.tijnakersloot.nl;

Strandpaviljoen FOSFOR  www.fosforzandvoort.com;

 

Zuid Holland

1.Kijkduin:

La Cantina www.lacantina.nl;

Strandpaviljoen Zuid www.gmdh.nl/zuid;

De Fuut  www.defuut.nl;

De Kwartel www.dekwartel.nl;

At the Beach  www.atthebeach.nl;

Pier 32  www.pier32.nl;

Beachclub Titus   www.beachclubtitus.nl;

Beachclub At Sea   www.atseakijkduin.nl;

Strandtent 14 www.strandtent14.nl;

Beachclub Leef  www.beachclubleef.nl;

Suiderstrand  www.suiderstrand.nl;

Strandclub Leuk  www.strandclubleuk.nl;

De Kust  www.dekustkijkduin.nl;

Habana Beach  www.habana.nl;

Le Club Maritim  www.leclubmaritim.nl;

Beachclub People  www.beachclubpeople.nl;

Parker Beachclub   www.parkerbeachclub.nl;

Flamengo’s  www.flamengos.nl;

Klein Ockenburgh  www.kleinockenburgh.nl;

De Staat  www.destaat.info;

Millers Beach  www.millersbeach.nl.

2. Scheveningen:

Aloha Surf  www.alohasurf.nl;

Blue Lagoon  www.bluelagoon.nl;

Carlton Beachclub   www.carltonbeachclub.nl;

Peukie    www.peukie.nl

Fonk Beach   www.fonkbeach.nl;

Waterreus  www.waterreus.nl;

Boomerang Beach  www.boomerangbeach.nl;

Summertime www.summertime-scheveningen.nl;

De Karavaan www.beachclub-de-karavaan.nl;

Beachclub Copacabana  www.beachclub-copacabana.nl;

Culpepper  www.culpepper.nl;

Whoosah  www.whoosah.nl;

Soomers  www.strandtentsoomers.nl;

Twins www.twins.nl;

El Nino www.elnino.nl;

De Golfslag   www.degolfslag.nl;

Day by Day  www.daybydaybeach.nl;

Beachclub Peanuts www.beachclubpeanuts.nl;

De Pier  www.pier.nl;

Bliss Beachclub www.beachclubbliss.nl;

Barbarossa Beach  www.barbarossabeach.nl;

Naturel  www.naturel.info:

Oase Beachclub   www.oasebeachclub.com;

Sol Beach www.solbeach.nl;

Simonis aan Zee www.simonisvis.nl;

Veronica www.strandpaviljoenveronica.nl;

Buena Vista   www.buenavistabeachclub.nl;

Strandclub Doen  www.strandclubdoen.nl;

Boonoonoonoos    www.boonoonoonoos.nl;

Escubelle  www.escubelle.nl;

Grand Plage  www.grandplage.nl;

Hart Beach    www.hartbeach.nl;

Zanzibar Beachclub.nl  www.zanzibarbeachclub.nl;

Spice Beachclub   www.spicebeachclub.nl;

Patagonia Beach  www.patagoniabeach.nl;

Werelds  www.strandrestaurantwerelds.nl;

DownUnderBeach www.downunderbeach.nl ;

The Shore   www.theshore.nl

  1. Hoek van Holland:

Strandclub RoZee  www.strandclubrozee.nl;

Villa on the Beach www.villaonthebeach.nl;

Beachclub Royal  www.beachclubroyal.nl;

2 Seasons Beach  www.2seasonsbeach.com;

Lodge 25  www.lodge25.nl;

Strandclub Zwoel  www.strandclubzwoel.nl;

The Bing  www.thebing.nl;

Strandclub ff-Tijd www.ff-tijd.nl;

Dechi Beach www.dechibeach.nl;

De Zeebries  www.zeebrieshoekvanholland.nl;

Zon en Zand  www.zonenzand.nl

4.  Katwijk:

Willy Zuid    www.willyzuid.nl;

Het Strand  www.het-strand.nl;

Paal 14 www.paal14.nl;

De Zeester www.dezeesterkatwijk.nl;

Het Centrum  www.het-centrum.com;

Het Wantveld  www.hetwantveld.nl;

SunSet Beach  www.sunsetbeachkatwijk.nl;

D(e)ining  19  www.deining19.nl;

Surf en Beach   www.surfenbeach.nl;

Zee en Zon  www.zeeenzon.nl;

Zomers  www.zomers.info;

Zilt www.ziltstrand.nl;

Beachhouse Keywest  www.beachhousekeywest.nl;

Willy Noord  www.willynoord.nl;

  1. Noordwijk:

Alexander Beach   www.alexanderbeach.nl;

Blu Beach  www.blubeach.nl;

J van Roon www.strandjvanroon.nl;

Strand(t)huys Buitengewoon  www.strandhuis-buitengewoon.nl;

Take 2 Beach & Bungalows www.take2noordwijk.nl;

Beachclub O  www.beachclubo.nl;

De Zeemeeuw www.zeemeeuw.com;

Het Zuiderbad  www.zuiderbad.nl;

De  Zeester  www.dezeester.eu;

De Klink    www.deklink.info;

Zon & Zeebad  www.zonenzeebad.nl;

Bries  www.briesnoordwijk.nl;

De Zeespiegel  www.strandpaviljoendezeespiegel.nl;

Witsand www.strandclubwitsand.nl;

Beach Break  www.beachbreak.nl;

Nederzandt   www.nederzandt.com.

6. Ouddorp:

‘t Gorsje  www.tgorsje.nl;

Iloon    www.strandtentiloon.nl;

Paal 10  www.strandpaviljoenpaal10.nl;

C-side   www.c-side.nl;

De Zeester  www.strandcafedezeester.nl.

Brouw www.brouw.nl

7. Rockanje:

View Rockanje  www.viewrockanje.nl;

Salsa beach Club www.salsabeachclub.nl;

Badlust  www.badlust.nl;

Beachclub Havana    www.havana.nl;

Verso aan het Strand

  1. Wassenaar:

Sport www.strandpaviljoen-sport.nl;

Beachclub Bait  www.beachclubbait.nl;

De Golfslag   www.degolfslag.com;

Beachclub Raak   www.beachclubraak.nl;

Brasserie De badmeester   www.debadmeester.nl

  1. Westland:

Beachclub Breez  www.beachclub-breez.nl;

Strandtent de Pit  www.strandtentdepit.com;

The Coast    www.thecoast.nl;

Bondi Beach  www.bondi-beachclub.nl;

Beachline Beach  www.beachlinebeach.nl;

Elements Beach www.elementsbeach.nl;

Zomertijd  www.zomertijdstrand.nl.

 

Zeeland

  1. Breskens /Groede:

Beachhouse 25   www.beachhouse25.nl;

Breskens aan Zee   www.breskensaanzee.nl;

’t Halve Maentje  www.halvemaentje.nl;

Loods Tien    www.loodstien.nl;

Puur   www.strandpaviljoenpuur.nl;

De Boekanier  www.de-boekanier.nl;

Van Houten Strandbar   www.vanhoutenstrand.nl;

  1. Brouwersdam:

Brouw www.brouw.nl;

Beachclub Floor   www.beachclubfloor.nl;

Natural High www.natural-high.nl;

Beachclub Perry’s  www.beachclubperrys.nl.

3.Burgh-Haamstede

Beachbar Sand & Pepper  www.sandandpepper.nl  Het paviljoen is rolstoeltoegankelijk en heeft de beschikking over een rolstoel

4.Cadzand:

Moio Beach     www.moio.nl;

Caricole    www.caricole.nl;

Dok 14 www.strandpaviljoendok14.nl;

De Piraat  www.depiraat.nl;

De Strandloper  www.strandpaviljoendebuurman.nl/strandpaviljoen-de-strandloper

5.Dishoek/ Koudekerke:

De Boomerang      www.deboomerang.nl;

De Zeebries  www.de-zeebries.nl;

Strandpaviljoen Vloed  www.vloed.nl;

Piet Hein  www.strandpaviljoenpiethein.nl;

Kon-Tiki  www.kon-tikibeach.nl;

6.Domburg:

Strand 90 www.strand90.nl;

De Stenen Toko  www.destenentoko.nl;

De Oase  www.oasedomburg.nl;

Brooklyn Beach  www.grandcafebrooklyn.nl;

High Hill  www.highhill.n.l

7.Kamperland:

De Banjaard  www.banjaardstrand.nl;

Strandpaviljoen View  www.strandpaviljoenview.nl;

8.Nieuwvliet:

De Strandganger  www.destrandganger.nl;

De Boekanier  www.de-boekanier.nl;

Strandhut Matour   www.matour.nl;

9.Oostkapelle:

De Piraat  www.strandpaviljoendepiraat.nl;

Lage Duintjes  www.lageduintjes.nl;

Paviljoen Berkenbosch www.broodjepieter.nl;1

10.Renesse:

Corazon    www.corazonbeach.nl;

De Schorpioen   www.strandtentdeschorpioen.nl;

Kijkduin www.strandpaviljoenkijkduin.nl;

Our Seaside  www.ourseaside.nl;

De Branding  www.debrandingrenesse.nl;

Zuid Zuid West  www.zuid-zuid-west.nl;

De Haven van Renesse   www.havenvanrenesse.nl

11.Vlissingen:

Panta Rhei  www.strandpaviljoenpantarhei.nl;

Piet Hein  www.strandpaviljoenpiethein.nl;

Kon-Tiki  www.kon-tikibeach.nl;

Boka Bizarro Beach  www.bokabizarrobeach.nl;

12.Vrouwenpolder:

Breezand  www.vrouwenpolder.com;

De banjaard www.banjaardstrand.nl;

Beachclub Lekker  www.beachclublekker.nl;

De Dam   www.de-dam.nl

13.Westkapelle:

Beachclub Bluv  www.strandpaviljoenbluv.nl;

Neptunus   www.strandzeeland.nl

De Westkaap   www.westkaap.nl

Beachclub Zuiderduin www.beachclub.nl;

Scheldezicht  www.strandpaviljoenscheldezicht.nl;

De Zeeuwse Riviera wwwzeeuwseriviera.nl;

De Branding   wwww.paviljoendebranding.nl

Strandzot  www.strandzot.nl

14.westerschouwen:

De Schaar  www.de-schaar.nl.

De Buurman  www.strandpaviljoendebuurman.nl.

15.Zoutelande:

Neptunus  www.strandzeeland.nl;

De Branding  www.paviljoendebranding.nl;

De Zeeuwse Riviera www.zeeuwseriviera.nl;

Strandzot  www.strandzot.nl;

Scheldezicht  www.strandpaviljoenscheldezicht.nl;

 

 

II Zoetwater of stadsstranden:

Friesland

Beachclub Lemmer   www.beachclublemmer.com

’t Zilt   www.zilt.nl

Badmeester Keimpe   www.badmeesterkeimpe.nl

De Leyen       www.deleyen.nl

 

Flevoland

Bremerbaai    www.bremerbaai.nl

Beachclub NU  www.beachclubnu.nl

At Sea www.atsea-restaurant.nl

Eetcafe@the Beach www.eetcafe-atthebeach.nl

Kaap Flevo    www.kaapflevo.nl

De Jutter  www.dejutterzeewolde.nl

Eemhof Watersport & Beachclub    www.watersportcenter.nl

Zuiderzoet   www.zuiderzoet.nl/

Utrecht

Zandvoort aan de Eem     www.zandfoort.nl

Soia     www.soia.nl

Keywest   www.keywestbeachhouse.nl

Down Under  www.downunder.nl

Smaak & Stijl   www.smaakenstijl.com

Klein Scheveningen     www.bcks.nl/

Lust    www.lustvinkeveen.nl

Gelderland

Watergoed     www.watergoed.nl

Dushi   www.strandpaviljoendushi.nl

Rutgers   www.grandcaferutgers.nl

Het Buitenhuis     www.paviljoenbuitenhuis.com

Berkelplace   www.berkelpalace.nl

Stroombroek   www.kabelwaterskibaan.nl

Strandlodge Winterswijk   www.slww.nl

Zeumeren  www.zeumeren.nl/paviljoen

Eiland van Maurik   www.eilandvanmaurik19.nl

Groningen

Meerwijck   www.strandpaviljoenmeerwijck.nl

De Leine    www.paviljoendeleine.nl

Het Strandheem    www.hetstrandheem.nl/

Paviljoen van de Dame    www.paviljoenvandedame.nl

Gamwerd aan Zee   www.garnwerdaanzee.nl/

Drente

Emmerstrand   www.ermerstrand.nl/

Overijssel

Milligerplas     www.hetstrandhuismilligerplas.nl

Dijkmoment Zwolle  www.dijkmomentzwolle.nl

Smit’s Paviljoen   www.smitspaviljoen.nl

Noord Holland

The Beach   www.beach.nl

Boat House  www.boathouse.nl/

Sail Today      www.sail-today.nl/

De Jutter  www.dejutteralmere.nl/

Blijburg aan Zee    www.blijburg.nl/

Strand  Zuid    www.strandzuid.nl

Strand West     www.strand-west.nl/

Plek     www.pllek.nl/

Pappa’s Beach House    www.papasbeachhouse.nl

Oranje Buiten    www.oranje-buiten.nl

De Dikke Muis      www.dedikkemuis.nl

Zeemeeuw    www.zeemeeuw.net

Porter House    www.porter-house.nl

Villa Westend   www.villa-westend.nl/

Zuid Holland

Wollebrand    www.kabelskibaan.nl

Strand Zomer    www.strandzomer.nl

De Duinrand  www.paviljoendeduinrand.nl

Stormvogel  paviljoen-stormvogel.nl

De Banaan      www.debanaan.nl

Zoet of Zout    www.zoetofzout.nl/

Breezze     www.breezze.me

AA-Zicht    www.aa-zicht.nl

Noord Brabant

E3 Strand       www.e3strand.nl

Puur aan de Amer   www.beachclubpuur.nl

Aquaview     www.aquaview

De Langspier   www.delangspier.nl

IJzeren Man    ijzerenman.nl/strandpaviljoen

Beachclub Sunrise   www.beachclubsunrise.nl

More Itz      www.more-itz.nl/

Billy Bird      www.billybird.nl/

Limburg

Fun Beach   www.funbeach.nl

Fun Valley    www.funvalleymaastricht.nl 

Beachclub Leukermeer    www.beachclubleukermeer.nl

Het Maaspaviljoen     www.maaspaviljoen.nl

Sunset Lounge    www.sunsetlounge.nl

Amici Beach     www.amicibeach.com

Degreez    www.degreez.nl

Koers Zuid      www.koerszuid.nl

Hodstede de Middelburg    www.hofstededemiddelburg.nl/

 

Voor meer informatie:

www.stadsstranden.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page