Strandpaviljoens

Hierbij een overzicht van de strandpaviljoens in Nederland, zowel gelegen aan de Noordzee, als ook de zoetwater of stadsstranden onderverdeeld naar provincies en kustgemeenten.

Voor een overzicht van de naaktstranden zie : www.naaktstrandje.nl.

Voor een overzicht waar u een strandrolstoel kunt lenen: http://www.accessibletravelnl.com/images/beachwheelchairs.pdf

I Strandpaviljoens gelegen aan de Noordzee:

De  Wadden

1. Ameland:

Strandpaviljoen Ballum   www.strandballum.nl;

De Buren van Nes      www.ameland.nu;

Strandpaviljoen De Sunset  www.thesunset.nl

2. Terschelling:

Strandpaviljoen Zand Zee Bar  www.zandzeebar.nu;

Heartbreak Hotel   www.heartbreak-hotel.nl;

Strandpaviljoen De Branding www.strandpaviljoendebranding.nl;

Strandpaviljoen West aan Zee  www.westaanzee.nl

3. Texel:

Strandpaviljoen Paal 9 www.paal9.nl;

Paal 12 www.paal12.nl;

Strandpaviljoen de Strandhut  paal 20 www.paal20.nl;

Strandpaviljoen Paal 28 www.paal28.nl;

Strandpaviljoen Paal Vijftien www.paalvijftien.nl;

Strandpaviljoen Paal 17 www.paal17.com;

Strandpaviljoen Kaap Noord   www.strandpaviljoenkaapnoord.nl;

Strandpaviljoen Paal 21     www.strandpaal21.nl

 

 

Noord-Holland

1. Bergen:

Strandpaviljoen Zuid www.strandpaviljoenzuid.nl;

Strandpaviljoen De Jongens www.dejongensbergenaanzee.nl;

Strandpaviljoen Noord  www.strandpaviljoennoord.nl;

Blooming Beach www.blooming-hotels.com;

Strandpaviljoen Uit de Kunst  www.strandpaviljoenuitdekunst.nl

Evy  www.strandpaviljoenbruintjeaanzee.nl;

Hemingway’s     www.hemingwaysbeach.nl

2. Bloemendaal:

Bloomingdale Beach  www.bloomingdalebeach.com;

Beach Club Vroeger  www.beachclubvroeger.nl;

Parnassia aan Zee www.parnassia-aan-zee.nl;

Fuel Beachclub   www.beachclubfuel.nl;

Strandpaviljoen Woodstock 69 www.woodstock69.nl;

Strandpaviljoen Rapa Nui  www.rapanui.nl.

3.  Callantsoog:

De Stern www.de-stern.nl;

De Toko www.strandpaviljoendetoko.nl;

Strandpaviljoen Vos  www.strandpaviljoenvos.nl;

Woest  www.woest.nu;

De Strandtent www.destrandtent.nl.

4.  Castricum:

Zoomers  www.zoomers.nu;

Club Zand  www.clubzand.com;

De Deining www.deiningcastricum.nl;

Zeezicht    www.strandpaviljoenzeezicht.nl.

  1. Den Helder/Julianadorp:

Beachclub Citadel www.beachclubcitadel.nl;

Zee van Tijd  www.zeevantijd.com;

Paal 6 www.paal6.nl.

6.  Egmond:

Bad Egmond www.strandpaviljoenbadegmond.nl;

De Schelp www.strandpaviljoendeschelp.nl;

De Tropen www.detropen.info;

De Uitkijk www.strandpaviljoendeuitkijk.nl;

Beachrestaurant het Zeepaardje www.zeepaardjeegmond.nl;

De Zilvermeeuw  www.strandpaviljoendezilvermeeuw.nl;

’t Zilverzand

  1. Heemskerk:

Strandpaviljoen De Vrijheit www.strandpaviljoendevrijheit.nl;

  1. IJmuiden:

Noordzee www.paviljoennoordzee.nl;

Zuidpier   www.zuidpier.nl;

Paviljoen Beach Inn www.beachinn.nl;

Zilt aan Zee  www.ziltaanzee.nl;

  1. Petten:

Zee en Zo www.strandpaviljoenzeeenzo.nl;

10.  Schoorl:

Paal 29 www.paal29.nl;

Luctor et Emergo  www.luctoretemergo.nl;

Hargen aan Zee www.hargenaanzee.nl;

Strandpaviljoen Struin   www.struin.nu.

  1. Sint Maartenszee:

Paviljoen Sint Maartenszee  www.stmzee.nl

 

12.  Velsen Noord:

Aloha Beach   www.alohabeach.nl;

Statler & Waldorf  www.statler-waldorf.nl;

Timboektoe   www.timboektoe.org.

  1. Wijk aan Zee:

Het Strandhuis  www.het-strandhuis.nl;

Sun Sea Bar www.sunseabar.nl;

De Instuif   www.instuif.com;

Beachclub Oost 3 www.beachcluboost3.nl;

‘t Gele Tentje  www.hetgeletentje.nl;

De KUSt www.spdekust.nl;

Sout  www.sout.nl;

Zomers aan Zee  www.zomersaanzee.eu.

14.  Zandvoort:

Bad Zuid  www.badzuidzandvoort.nl;

21 Strand www.strand21.nl;

De Haven van Zandvoort www.dehavenvanzandvoort.nl;

Bruxelles aan Zee www.bruxellesaanzee.nl;

Havana aan Zee www.havana-zandvoort.nl;

Club Nautique www.clubnautique.nl;

Willy’s  20a;

Paviljoen Jeroen www.paviljoenjeroen.com;

Adam & Eva www.strandpaviljoenadameneva.nl;

Ons Strandpaviljoen 11 www.onspaviljoen.nl;

Far Out www.beachclubfarout.nl;

Ahoi 19  www.ahoi.nl;

George No. 5 www.georgezandvoort.nl;

Strandclub aan Zee 12  www.aanzee12.nl;

Beachclub No 5  www.beachclub5.nl;

Plazand  www.plazand.nl;

Sandy Hill www.sandyhill.nl;

Beach Club 10 www.beachclubtien.nl;

Mango’s Beach Bar  www.mangosbeachbar.nl;

Skyline 13 www.skyline13.nl;

Tent 6 www.tent6.nl;

Zout www.strandzout.nl;

Vooges www.vooges.nl;

Thalassa  www.thalassa18.nl;

Tijn Akersloot www.tijnakersloot.nl;

Strandpaviljoen FOSFOR  www.fosforzandvoort.com;

Azzurro   www.azzurrozandvoort.nl;

Strandpaviljoen 24 Kerkman.

 

Zuid Holland

1.Kijkduin:

La Cantina www.lacantina.nl;

Strandpaviljoen Zuid www.gmdh.nl/zuid;

De Fuut  www.defuut.nl;

De Kwartel www.dekwartel.nl;

At the Beach  www.atthebeach.nl;

Pier 32  www.pier32.nl;

Beachclub Titus   www.beachclubtitus.nl;

Beachclub At Sea   www.atseakijkduin.nl;

Strandtent 14 www.strandtent14.nl;

Beachclub Leef  www.beachclubleef.nl;

Suiderstrand  www.suiderstrand.nl;

Strandclub Leuk  www.strandclubleuk.nl;

De Kust  www.dekustkijkduin.nl;

Habana Beach  www.habana.nl;

Le Club Maritim  www.leclubmaritim.nl;

Beachclub People  www.beachclubpeople.nl;

Parker Beachclub   www.parkerbeachclub.nl;

Flamengo’s  www.flamengos.nl;

Klein Ockenburgh  www.kleinockenburgh.nl;

De Staat  www.destaat.info;

Millers Beach  www.millersbeach.nl.

2. Scheveningen:

Beachclub Indigo  www.beachclubindigo.nl

Blue Lagoon  www.bluelagoon.nl;

Carlton Beachclub   www.carltonbeachclub.nl;

Peukie    www.peukie.nl

Fonk Beach   www.fonkbeach.nl;

Waterreus  www.waterreus.nl;

Boomerang Beach  www.boomerangbeach.nl;

Summertime www.summertime-scheveningen.nl;

De Karavaan www.beachclub-de-karavaan.nl;

Beachclub Copacabana  www.beachclub-copacabana.nl;

Culpepper  www.culpepper.nl;

Whoosah  www.whoosah.nl;

Soomers  www.strandtentsoomers.nl;

Twins www.twins.nl;

El Nino www.elnino.nl;

De Golfslag   www.degolfslag.nl;

Day by Day  www.daybydaybeach.nl;

Beachclub Peanuts www.beachclubpeanuts.nl;

Bliss Beachclub www.beachclubbliss.nl;

Barbarossa Beach  www.barbarossabeach.nl;

Naturel  www.naturel.info:

Oase Beachclub   www.oasebeachclub.com;

Sol Beach www.solbeach.nl;

Simonis aan Zee www.simonisvis.nl;

Strandclub Wij www.strandclubwij.nl;

Veronica www.strandpaviljoenveronica.nl;

Buena Vista   www.buenavistabeachclub.nl;

Strandclub Doen  www.strandclubdoen.nl;

Boonoonoonoos    www.boonoonoonoos.nl;

Escubelle  www.escubelle.nl;

Grand Plage  www.grandplage.nl;

Hart Beach    www.hartbeach.nl;

Zanzibar Beachclub.nl  www.zanzibarbeachclub.nl;

Spice Beachclub   www.spicebeachclub.nl;

Patagonia Beach  www.patagoniabeach.nl.

Strandpaviljoen De Staat   www.destaat.info

  1. Hoek van Holland:

Globetrotter Strand  www.globetrotter-hoekvanholland.nl

Strandclub RoZee  www.strandclubrozee.nl

Beachclub Royal  www.beachclubroyal.nl;

2 Seasons Beach  www.2seasonsbeach.com;

Lodge 25  www.lodge25.nl;

De Waterskihut  www.dewaterskihut.nl;

FF Verse Frieit & Vis www.zonenzand.nl;

Strandclub Zwoel  www.strandclubzwoel.nl;

The Bing  www.thebing.nl;

Strandclub ff-Tijd www.ff-tijd.nl;

Dechi Beach www.dechibeach.nl;

De Zeebries  www.zeebrieshoekvanholland.nl;

Zon en Zand  www.zonenzand.nl

4.  Katwijk:

Willy Zuid    www.willyzuid.nl;

Het Strand  www.het-strand.nl;

Paal 14 www.paal14.nl;

De Zeester www.dezeesterkatwijk.nl;

Het Centrum  www.het-centrum.com;

Het Wantveld  www.hetwantveld.nl;

SunSet Beach  www.sunsetbeachkatwijk.nl;

D(e)ining  19  www.deining19.nl;

Surf en Beach   www.surfenbeach.nl;

Zee en Zon  www.zeeenzon.nl;

Zomers  www.zomers.info;

’t Zeepaviljoen    www.zeepaviljoen.nl

Beachhouse Keywest  www.beachhousekeywest.nl;

Willy Noord  www.willynoord.nl;

  1. Noordwijk:

Alexander Beach   www.alexanderbeach.nl;

Blu Beach  www.blubeach.nl;

J van Roon www.strandjvanroon.nl;

Strand(t)huys Buitengewoon  www.strandhuis-buitengewoon.nl;

Take 2 Beach & Bungalows www.take2noordwijk.nl;

Beachclub O  www.beachclubo.nl;

De Zeemeeuw www.zeemeeuw.com;

Het Zuiderbad  www.zuiderbad.nl;

De  Zeester  www.dezeester.eu;

De Klink    www.deklink.info;

Zon & Zeebad  www.zonenzeebad.nl;

Bries  www.briesnoordwijk.nl;

De Zeespiegel  www.strandpaviljoendezeespiegel.nl;

Witsand www.strandclubwitsand.nl;

Beach Break  www.beachbreak.nl;

Nederzandt   www.nederzandt.com.

6. Ouddorp:

‘t Gorsje  www.tgorsje.nl;

Iloon    www.strandtentiloon.nl;

Paal 10  www.strandpaviljoenpaal10.nl;

C-side   www.c-side.nl;

De Zeester  www.strandcafedezeester.nl.

7. Rockanje:

View Rockanje  www.viewrockanje.nl;

Salsa beach Club www.salsabeachclub.nl;

Badlust  www.badlust.nl;

Beachclub Havana    www.havana.nl.

  1. Wassenaar:

Sport www.strandpaviljoen-sport.nl;

De Zeester  www.zeester-wassenaar.nl;

De Golfslag   www.degolfslag.com;

De Gouden Bal   www.degoudenbal.nl.

  1. Westland:

Beachclub Breez  www.beachclub-breez.nl;

Strandtent de Pit  www.strandtentdepit.com;

The Coast    www.thecoast.nl;

Bondi Beach  www.bondi-beachclub.nl;

Beachline Beach  www.beachlinebeach.nl;

Elements Beach www.elementsbeach.nl;

Zomertijd  www.zomertijdstrand.nl.

 

Zeeland

  1. Breskens /Groede:

Breskens aan Zee   www.breskensaanzee.nl;

’t Halve Maentje  www.halvemaentje.nl;

Loods Tien    www.loodstien.nl;

Beachhouse25  www.beachhouse25.nl;

Puur   www.strandpaviljoenpuur.nl;

De Boekanier  www.de-boekanier.nl;

Matour www.matour.nl;

  1. Brouwersdam:

Brouw www.brouw.nl;

Beachclub Floor   www.beachclubfloor.nl;

Natural High www.natural-high.nl;

Beachclub Perry’s  www.beachclubperrys.nl.

3.Burgh-Haamstede

Beachbar Sand & Pepper  www.sandandpepper.nl  Het paviljoen is rolstoeltoegankelijk en heeft de beschikking over een rolstoel

4.Cadzand:

Moio Beach     www.moio.nl;

Caricole    www.caricole.nl;

Dok 14 www.strandpaviljoendok14.nl;

De Piraat  www.depiraat.nl;

De Strandloper  www.strandpaviljoendebuurman.nl/strandpaviljoen-de-strandloper

5.Dishoek/ Koudekerke:

De zeester www.strandpavdezeester.nl;

De Zeebries  www.de-zeebries.nl;

Kaapduin  www.kaapduin.nl;

Strandpaviljoen Vloed  www.vloed.nl;

Piet Hein  www.strandpaviljoenpiethein.nl;

Kon-Tiki  www.kon-tikibeach.nl;

6.Domburg:

Strand 90 www.strand90.nl;

De Stenen Toko  www.destenentoko.nl;

De Oase  www.oasedomburg.nl;

Brooklyn Beach  www.grandcafebrooklyn.nl;

Noordduine  www.noordduine.nl.

7.Kamperland:

De Banjaard  www.banjaardstrand.nl;

Strandpaviljoen View  www.strandpaviljoenview.nl;

8.Nieuwvliet:

De Strandganger  www.destrandganger.nl;

De Boekanier  www.de-boekanier.nl;

Strandhut Matour   www.matour.nl;

9.Oostkapelle:

De Piraat  www.strandpaviljoendepiraat.nl;

Lage Duintjes  www.lageduintjes.nl;

Paviljoen Berkenbosch www.broodjepieter.nl;1

10.Renesse:

Corazon    www.corazonbeach.nl;

De Schorpioen   www.strandtentdeschorpioen.nl;

Kijkduin www.strandpaviljoenkijkduin.nl;

Our Seaside  www.ourseaside.nl;

De Branding  www.debrandingrenesse.nl;

Zuid Zuid West  www.zuid-zuid-west.nl;

De Haven van Renesse   www.havenvanrenesse.nl

11.Vlissingen:

Panta Rhei  www.strandpaviljoenpantarhei.nl;

Piet Hein  www.strandpaviljoenpiethein.nl;

Kon-Tiki  www.kon-tikibeach.nl;

Boka Bizarro Beach  www.bokabizarrobeach.nl;

12.Vrouwenpolder:

Aloha Beach  www.aloha-beach.nl;

Breezand  www.vrouwenpolder.com;

De banjaard www.banjaardstrand.nl;

Beachclub Lekker  www.beachclublekker.nl;

De Dam   www.de-dam.nl

13.Westkapelle:

Beachclub Bluv  www.strandpaviljoenbluv.nl;

Zilt & Zo  www.paviljoenziltenzo.nl;

Beachclub Zuiderduin www.beachclub.nl;

Scheldezicht  www.strandpaviljoenscheldezicht.nl;

De Zeeuwse Riviera wwwzeeuwseriviera.nl;

Strandzot  www.strandzot.nl

14.westerschouwen:

De Schaar  www.de-schaar.nl.

15.Zoutelande:

Neptunus  www.strandzeeland.nl;

De Branding  www.paviljoendebranding.nl;

De Zeeuwse Riviera www.zeeuwseriviera.nl;

Strandzot  www.strandzot.nl;

Scheldezicht  www.strandpaviljoenscheldezicht.nl;

 

 

II Zoetwater of stadsstranden:

Friesland

Beachclub Lemmert  www.beachclublemmer.com

‘t Zilt      www.tzilt.nl

Marina Beachclub  www.marinadefriesemeren.nl

Flevoland

Beachclub NU www.beachclubnu.nl;

Eemhof Watersport & Beachclub  www.watersportcenter.nl;

Eetcafe @ the Beach www.eetcafe-atthebeach.nl;

KaapFlevo  www.kaapflevo.nl;

Paviljoen Bremerbaai  www.bremerbaai.nl;

Strandpaviljoen de Jutter  www.dejutterzeewolde.nl;

Strandpaviljoen de Oase  www.strandpaviljoendeoase.nl;

Utrecht

Down Under  www.downunder.nl;

Beachclub Klein Scheveningen   www.beachclubkleinscheveningen.nl;

Beachclub Lust www.lustvinkeveen.nl;

Beachhouse Key West  www.keywestbeachhouse.nl;

Smaak & Stijl  www.smaakenstijl.com;

Soia www.soia.nl;

Zandfoort aan de Eem www.zandfoort.nl;

 Gelderland

Strandclub Watergoed  www.watergoed.nl;

Strandpaviljoen Dushi www.strandpaviljoendushi.nl;

Grand Cafe Rutgers  www.grandcaferutgers.nl;

Paviljoen het Buitenhuis  www.buitenhuis.com;

Hotel-restaurant Berkelplace  www.berkelpalace.nl;

Beachclub en Kabelwaterskibaan Stroombroek www.kabelwaterskibaan.nl;

Strandlodge Winterswijk www.slww.nl;

Paviljoen Zeumeren www.zeumeren.nl/paviljoen;

Groningen

Strandpaviljoen Meerwijck  www.strandpaviljoenmeerwijck.nl;

Lauwersmeer paviljoen www.lauwersmeerpaviljoen.lauwersland.nl;

Overijssel

Het Strandhuis Milligerplas www.hetstrandhuismilligerplas.nl;

Noord Holland

Blijburg aan zee  www.blijburg.nl;

Strand West  www.strand-west.nl;

Strand Zuid www.strand-zuid.nl;

Papa’s Beach House  www.papasbeachhouse.nl;

Restaurant ‘Het Strandpaviljoen’  www.beach.nl.

Zuid Holland

De Snackboot  www.desnackboot.nl;

Strand Zomer  www.strandzomer.nl;

Restaurant AA Zicht www.aa-zicht.nl;

Noord Brabant

Beachclub Puur aan de Amer www.beachclubpuur.nl;

Strandpaviljoen Aquaview    www.aqua-view.nl;

Strandpaviljoen de Langspier www.delangspier.nl;

Strandpaviljoen Vught  www.strandpaviljoenvught.nl;

Beachclub Sunrise  www.beachclubsunrise.nl;

Limburg

Fun Bech Panheel  www.funbeach.nl;

d’Heeren  www.welkombijdeheeren.nl;

Het Maaspaviljoen   www.maaspaviljoen.nl;

Sunset Lounge  www.sunsetlounge.nl;

Amici Beach  www.amicibeach.com;

Beachclub Degreez www.degreez.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page